...
Program VIP

Prywatny masaż erotyczny dla mężczyzn w Słupsku

Skorzystaj z profesjonalnego programu VIP w Słupsku! Wybierają go ponad 70% naszych gości

0
dziewczyna
0
Dodatki są już wliczone
0
Relaks

Co obejmuje VIP masaż erotyczny?

250 30 minut
300 60 minut
500 90 minut

Jak wyglada masaz erotyczny z happy endem w Słupsku?

Oderwij się od codzienności i zanurz się w świecie erotycznej rozrywki w programie stworzonym specjalnie dla mężczyzn w salonach Vinneri.

Sesja rozpoczyna się od relaksującego masażu, który rozgrzewa mięśnie i przygotowuje ciało do części erotycznej. Później masażystka przejdzie do zmysłowych dotyków w technice relaksującego masażu erotycznego. W trakcie programu możesz odwzajemniać pieszczoty i dotknięcia dziewczyny.

Kulminacją programu będzie masaż lingam, czyli masaż strefy intymnej. Uważaj! Od tych doznań może ci się zakręcić w głowie! Niektórzy z naszych gości ze zdziwieniem wykrzykują, że to lepsze niż seks.

Po sesji czeka na ciebie orzeźwiający prysznic w towarzystwie twojej oczarowującej masażystki.

Masaż erotyczny Słupsk
Dla tych, którzy pragną bardziej pikantnych doznań, przygotowaliśmy program masażu nuru „Premium” – niezapomnianą rozkosz z prezentem od zakładu. A kto po prostu marzy o delektowaniu się intymnymi pieszczotami, może zwrócić uwagę na bazowy masaż intymny w programie „Standard”.
Znajdź oferty masaży erotycznych i innych intymnych rozrywek na stronach salonu masażu erotycznego w Słupsku.

Oferty masażystek

Nicole
2
18 lat(a)
56 kg
169 cm
Sofi
4
23 lat(a)
62 kg
169 cm
Lana
4
29 lat(a)
50 kg
159 cm

Popularne pytania: FAQ

W podstawowym masażu Standard masz intymność z jednym finałem, ale są ograniczenia, podczas gdy w intymnym VIP możesz dotykać dziewczyny, przytulać ją, a nawet odpowiadać na wzajemne pieszczoty. Przyjemny masaż stref intymnych („lingamu”) to również jedna z zalet tej oferty masażowej.
Program premium jest najbardziej obszerny. Do Twojej dyspozycji jest wszystko, co dostępne w programie VIP, a także nieograniczona liczba orgazmów, striptiz lup peep show i kieliszek alkoholu w prezencie.
Dobra wiadomość! Podczas masażu VIP delikatne dotykanie dziewczyny jest dozwolone. Dotykanie intymnych miejsc możliwe jest tylko za zgodą dziewczyny.
Może Pan pocałować dziewczynę tylko za jej zgodą.
Tak, może Pan dopłacić za dodatkowe usługi, jeśli są one przewidziane w ofercie salonu.

Masz jakieś pytania?

Nasz administrator odpowie na wszelkie nurtujące pytania.
Scroll to Top
Przewiń do góry